Notar.ro
Home Notari Cariere Articole
Cautare
Informatii
Newsletter
Detalii job

Cabinet notarial
Eliean Enise
Membru GRATUIT
Detalii cabinet Articole
Asistent in domeniul juridic
Tip job
full time
Oras de lucru
Bucuresti
Introdus la
03-10-2008

Descrierea postului
Cerinte si beneficii
  • Pregatirea documentelor
• Arhivarea documentelor
• Preluarea apelurilor telefonice
• Efectuarea si monitorizarea programarilor clientilor
• Elaborare si tehnoredactare adrese, notificari, corespondenta
• Depunere, respectiv ridicare de acte de la institutiile de stat abilitate

Cerinte job
• Studii in domeniul juridic
• Cunoasterea limbii engleze. Cunoasterea unei a doua limbi straine constituie un avantaj
• Abilitati de comunicare
• Rigurozitate in organizare, responsabilitate
• Abilitati operare PC- Microsoft Ofiice, Navigare pe internet
Beneficii
• Pachet salarial atractiv
• Conditii de lucru moderne

Prima pagina   |   Lista notari   |   Oferte de munca   |   Articole   |   Companii   |   Contact