Notar.ro
Home Notari Cariere Articole
Cautare
Informatii
Newsletter
Detalii job

Cabinet notarial
Eliean Enise
Membru GRATUIT
Detalii cabinet Articole
Consilier Juridic
Tip job
full time
Oras de lucru
Bucuresti
Introdus la
03-10-2008

Descrierea postului
Cerinte si beneficii

• Preluarea clientilor si furnizarea datelor primare;
• Deschiderea procedurii succesorale;
• Intocmirea rapoartelor specifice activitatii notariale;
• Redactarea de acte cu continut juridic, notificari, contracte civile si comerciale
• Asigurarea asistentei juridice pentru clienti
• Intocmirea diverselor adrese pentru clienti (comunicare sold, adrese catre OCPI pentru radiere ipoteci, diverse alte adrese de raspuns)
• Acordare de vize legale (pentru deschiderea conturilor, pentru incheierea contractelor de ipoteca)

Cerinte job

• Studii universitare in domeniul juridic
• Cunoasterea limbii engleze
• Cunostinte de operare Pc si navigare pe internet
• Abilitati de comunicare

Beneficii

• Pachet salarial atractiv

Prima pagina   |   Lista notari   |   Oferte de munca   |   Articole   |   Companii   |   Contact